13/03/11

Zaczynam!


Chyba nareszcie zaczynam prowadzić swojego bloga! :)
To nie znaczy, że po raz pierwszy tego tematu dotykam (mam inne blogi szkoleniowe i firmowe), ale jakoś dziennik stricto osobisty jeszcze nie zakładałem...
No może akurat już czas? :)


I tu moja podświadomość (a może i świadomość) pyta: "Ciekawie... jak długo to pociągniesz? :) "
A czy ja wiem?! :)))

I tu nie chodzi o brak organizacji, czy konsekwencji, a raczej o coś, co może przystopować chęć - nie jestem pewny, czy potrafię "przelać na papier" swe myśli w sposób prawidłowy i zrozumiały.
Nie, nie! Nie jestem ani dyslektykiem czy dysgrafikiem - po prostu nie jestem polakiem z pochodzenia i czasami mam trudności w odnalezieniu stosownych i odpowiednich słów.
Chocz nie ukrywam, mam sporo pożytecznych doświadczeń, którymi chciałbym się podzielić.

Na pewno będę próbował prowadzić ten blog w miarę regularnie! A czy ktoś oprócz mnie będzie go czytał... to już kwestia inna :)))

Więc zaczynam, a dalej będzie widać do czego to doprowadzi.

4 komentarze:

 1. Nie martw się Pawle. Kiedy mi brakuje jakiegoś słowa, używam zamienników. To znaczy, że opisuję słowo, o które mi chodzi i prędzej czy później albo mi się przypomni, albo ktoś się domyśli.

  Po drugie, założę się, że czas, który spędziłeś jak dotąd w Polsce, pozwolił Ci już nauczyć się również i myśleć po polsku. Jeśli nie, to nic nie szkodzi. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łukaszu, dzięki a wsparcie! :)
  Myślę już dawno po polsku, a raczej prawidłowo by było powiedzieć - po polskiemu :)))
  Ale nie wpadam w kompleksy, będę się starał!
  Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Paweł, ostatnio czytałam,że najczęściej używamy przeglądarek np. google, nie po to, żeby poszukać ciekawych wiadomości, ale żeby sprawdzić pisownię wyrazów :)Robią to wszyscy na całym Świecie, ja też :). No i poza tym, nie można się znać na wszystkim !!! To co znajdziemy na tym blogu będzie z pewnością skarbnicą wiedzy, a drobne usterki komu jak komu, ale Tobie ... każdy wybaczy..powodzenia !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję bloga opisującego życie człowieka sukcesu. Trzymam kciuki za kolejne wpisy, mimo chwilowej przerwie;)

  Zapraszam również do lektury mojego ebooka Formuła Sukcesu. http://formula-sukcesu.zainwestujwsiebie.com

  Formuła Sukcesu została stworzona jako wspacie dla wszystkich, którzy chcą zamienić marzenia na cele istać się Bohaterem Swojego Życia.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.