18/04/13

I to już dziś... Wyzwanie? Owszem!


Witam serdecznie!
Ostatnio dużo się dzieje u mnie, więc w zabieganiu całkiem zapomniałem o poinformowaniu wszystkich o tym, że dziś 18 kwietnia o godz. 19-00  będę miał webinar na platformie NetworkTV, zainicjowany przez czasopismo branżowe "Network Magazyn".
Szkolenie poprowadzę dla wszystkich osób działających w Marketingu sieciowym, czyli spotkanie otwarte dla całej branży MLM.
Nigdy jeszcze w swojej karierze biznesowej nie przemawiałem do osób z całej branży i oczywiście, że czuję pewną presję odpowiedzialności, jeżeli to można tak określić.
Ale spokoju wewnętrznego zapewnia mi ten fakt, że nie będę opowiadał czegoś, co nie przeżyłem, nie wywnioskowałem, nie doświadczyłem osobiście.
No i ulżyło mi, jak to napisałem :)))

Aby wziąć udział w tym szkoleniu jedyny wymóg, to być zarejestrowanym użytkownikiem na branżowym forum dla osób, działających w MLM - "Networkio" i tam, za 15 minut przed szkoleniem, klikając na baner u samej góry strony, trafimy już do pokoju szkoleniowego, gdzie i spotkamy się o 19-00.
Aby się zarejestrować na forum, trzeba po prostu wejść na stronę www.networkio.eu i wypełnić formularz rejestracyjny, jak to wszędzie jest.

Forum prowadzony jest pod "pilnym okiem" redakcji czasopisma branżowego "Network Magazyn"

Zapraszam!
Paweł Samarec

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.